حمایت مجموعه هنری پاسارگاد از خواننده ها و نوازندگانی که تازه فعالیت خود را شروع کرده اند. اطلاعات بیشتر
  6 خرداد 1403
حمایت مجموعه هنری پاسارگاد از خواننده ها و نوازندگانی که تازه فعالیت خود را شروع کرده اند. اطلاعات بیشتر
  6 خرداد 1403
0

رزرو کلاس موسیقی | آنلاین و تضمین شده

رزرو کلاس موسیقی آنلاین

 اگر علاقه مند به یادگیری موسیقی بوده و به دنبال یک مرکز آموزشی معتبرهستید ما برای کمک به شما اینجا هستیم و شما می توانید در کلاس های حضوری و یا رزرو کلاس موسیقی آنلاین با انتخاب ساز موردعلاقه خود و با حضور اساتید مجرب بهترین آموزش را دریافت کنید .

ما در این مقاله به اختصار در مورد اهمیت رزرو کلاس موسیقی آنلاین و مزایا و معایب آن را ذکر کرده ایم .

تاریخچه کلاس آنلاین موسیقی

پیش از این در دوران ضبط صوت هنرجویان در کلاس صدای استادان را ضبط کرده تا در خانه تمرین کنند برحسب ضرورت جلسات از پیش ضبط شده به وجود آمدند که از طریق سی دی ،دی وی دی و یا درایو ها به اشتراک گذاشته می شدند به تدریج وب سایت هایی ایجاد شد که هنرجو ها می توانستند ثبت نام کرده و به فایل های ویدئویی و صوتی ضبط شده دسترسی داشته باشند،اگر چه این کلاس از پیش ضبط شده از نظر فنی کامل بودند اما فاقد ماهیت واقعی کلاس فیزیکی بودند که در آن هنرجویان مستقیم با استادان ارتباط برقرار کنند .

جدیدترین و پیشرفته ترین روش که به هنرجویان در سراسر جهان برای یادگیری موسیقی کمک می کند رزرو کلاس موسیقی آنلاین است و بهترین بخش کلاس این است که درکلاس آنلاین موسیقی کلاس ها یک به یک و کاملا شبیه به کلاس فیزیکی ولی به صورت مجازی می باشد .

حال دلیل مهم ارائه کلاس آنلاین موسیقی

در سال های اخیر و مطرح شدن مسائلی همانند ویروس همه گیر کرونا که در واقع موجب تغییر شیوه زندگی مردم شده و و همه ما را به سطح بالاتری از استفاده از روش های الکترونیکی نسبت به قبل سوق خواهد داد بنابراین با توجه به این موضوع و افزایش تقاضا برای کلاس آنلاین موسیقی باعث شده بسیاری از مراکز و آموزشگاه های موسیقی رزرو کلاس موسیقی آنلاین را ارائه دهند .

کلاس غیر حضوری موسیقی موسسه وب آوا


ممکن است تعداد زیادی کلاس غیرحضوری موسیقی آنلاین موجود باشد ولی انتخاب یک کلاس موسیقی با کیفیت با شماست موسسه فرهنگی وهنری وب آوا با گردآوردن اساتید مجرب شما را در یادگیری موسیقی با بهترین روش ها شما را همراهی خواهد کرد

مزایای رزرو کلاس موسیقی آنلاین

1-هزینه

کلاس های هفتگی می تواند فوق العاده گران و هم هزینه رفت و آمد بالا بوده و یا وقت گیرمی باشد با رزرو کلاس آنلاین موسیقی می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کنید شاید مجبور شوید چند کتاب یا ساز موسیقی بخرید ولی آن ها را هم می توانید آنلاین تهیه کنید .

2-جدول زمانی

شما با رزرو کلاس موسیقی آنلاین می توانید با هماهنگی استاد و آموزشگاه در زمان مناسب کلاس خود را انتخاب کرده و در هرجایی که هستید کلاس خود به صورت منظم داشته باشید .

3-انتخاب استاد

قبل ازتکنولوژی شما می توانستید با اساتید در آموزشگاه های نزدیک به محل زندگی یا در شهرخود کلاس داشته باشید ولی با پیشرفت تکنولوژی وشرکت در کلاس آنلاین موسیقی حتی اگر در یک کشور دیگر هم زندگی کنید کلاس خود را در دسترس داشته و می توانید بدون مشکلی کلاس موسیقی خود را برگزار کنید.

در قسمت بالا به طور مختصر مزایای کلاس غیرحضوری موسیقی ذکرشد ولی خب این کلاس ها می تواند معایبی هم داشته باشد.

مشکلات رزرو کلاس موسیقی آنلاین

1-راهنمایی فیزیکی

ممکن است راهنمایی فیزیکی را دشوار کند و در افراد مبتدی یک ساز که هنوز اول راه هستند نتوانند ساز خود را خوب کنترل کنند و برایشان سخت شود .

راه حل:

برای شرکت در کلاس موسیقی آنلاین از دستگاهی که به اندازه کافی بزرگ باشد استفاده کنید مانند :تبلت و کامپیوتر

2-مشکل اینترنت :

در رزرو کلاس موسیقی آنلاین نیازبه اتصال اینترنتی قوی دارند و باید به این نکته اشاره کرد اگر اینترنت خانه شما کند است و یا اینترنت ضعیفی دارید ممکن کیفیت تصویر بد و یا با تاخیر باشد

راه حل :

  • قبل از شروع کلاس خود سرعت اینترنت خود را بررسی کرده تا کیفیت تصویر بد یا با تاخیر نباشد .
  • در صورتی که صورت اینترنت پایین است لوازمی که در خانه از اینترنت استفاده می کند را در زمان کلاس خاموش کنید .

3-معاشرت با افراد

هدف بعضی افراد برای شرکت در کلاس های موسیقی علاوه بریادگیری موسیقی ارتباط با افراد است و می خواهند با افراد معاشرت کنند .

راه حل :

در مجموع هرکاری که انجام می دهیم دارای مزایا و معایبی است و برای حل این مشکل می توانید در کلاس های گروهی کوچک شرکت کنید

نکته کلیدی  افزایش مزایا و حل خلاقانه معایب است .

سخن آخر

رزرو کلاس موسیقی آنلاین به شما کمک در هرشرایط و در هر فاصله ای سازمورد علاقه خود را یاد بگیرید و برای این کار ما در موسسه فرهنگی وب آوا همراه شما خواهیم بود .